Deň úsmevu

Deň úsmevu aj u nás

„ S úsmevom ide všetko ľahšie,“ počúvame často okolo nás. A je to svätá pravda. S úsmevom je život krajší, šťastnejší a veselší.

Nakoľko je 5.október svetovým dňom úsmevu, tak sme si ho pripomenuli aj na našej škole. Tento deň má priniesť ľuďom dobrú náladu. Často si ju navodíme aj vďaka vtipom. Preto sme vyhlásili súťaž o najlepší vtip. Zapojila sa každá trieda a toto je malá ukážka:

„Pán učiteľ, možno niekoho potrestať za to, čo niekto neurobil? “

„ Samozrejme, že nie! “

„Výborne, lebo ja som si neurobil domácu úlohu. “

Dievčatá sa rozprávajú o rodičoch. Elenka sa sťažuje: „ Otecko na mňa tak často reve, ako keby som bola za neho vydatá aj ja. “

Každý žiak bude mať možnosť v piatok zahlasovať. Najlepší vtip bude odmenený.

Pekný deň plný úsmevu prajeme